Hemen Arayın! +90 0533 139 40 84

ÜZERİNDE

0
ÜZERİNDE
Mutlu
Aileler

Neden Acıbadem International Tüp Bebek Merkezi?

NEDEN BİZİ SEÇMELİSİNİZ
Ebeveynlik yolculuğu sırasında her müşteriye kişiselleştirilmiş özen ve ilgi sunuyoruz. Erkek ve kadın kısırlığının nedenlerini belirlemek için kapsamlı testler yapıyoruz ve IUI ve IVF'de uzmanız.
Bizimle İletişime Geçin

Prof. Dr. Murat Arslan'ı başarı hikayesini hastalarımızdan dinleyin!

Hasta Görüşleri

Babamda 165gr. prostat vardı. 6 ay boyunca ilaçla tedavi oldu fakat hiçbir iyileşme olmadı. Bunun üzerine birçok doktor ve ameliyat yöntemi araştırdık. Holep ameliyatı olmayı uygun bulduk.Bu ameliyatı Op.Dr. Mesut Yeşil yaptı. Çok kısa sürede babam iyileşti ve hiçbir şikayeti kalmadı. Doktorumuz Mesut Yeşil’e teşekkürlerimizi sunarız.
Dokturumuzu ve Holep ameliyatını bu hastalığı çekenlere tavsiye ederim.

i….. & HoLEP Prostat Ameliyatı

i….. & HoLEP Prostat Ameliyatı

Yaş: 81 – Prostat Büyüklüğü: 251gr
Prostat ameliyatımı HoLep yöntemiyle Medicana Bursa Hastanesi’nde Op.Dr.Mesut YEŞİL hoca yaptı ve çok başarılı geçti.
Çok başarılı ve başarıyı hak eden bir hekim. Bilgisi, tecrübesi, işine duyduğu bağlılık ve kendine güveni tartışılmaz. İşinin ehli ve işini severek yapan, mütevazi, kompleksi olmayan, Üroloji alanında bence dünya çapında bir doktor. Genç görünümü sizi aldatmasın. Mesleki bilgisi, tecrübesi, işine duyduğu bağlılık ve kendisine güveni tartışılmaz. Op.Dr. Mesut YEŞİL hocama ve değerli ekibine en içten teşekkürlerimi sunuyorum.
Ayrıca Medicana Bursa Hastanesi’ne ve tüm çalışanlarına hassas ve güler yüzlü yardımlarından dolayı yürekten ve candan teşekkürlerimi sunarım.

Türker İzgü & HoLEP Prostat Ameliyatı

Türker İzgü & HoLEP Prostat Ameliyatı

Sık sık ve ani olarak idrara çıkma isteğim nedeniyle Mesut beye muayene oldum.Mesanede taş ve prostatta büyüme teşhisi konuldu.Bu durumdan ameliyat ile kurtulabileceğim sonucuna varıldı.Daha önce yaptığım araştırmalarda HOLEP yönteminde başarı oranının çok yüksek olduğunu okudum.Ve bu yöntem ile ameliyat olmaya karar verdim. Mesut beyin HOLEP (lazer) yöntemi ile yaptığı başarılı bir ameliyat sonrasında sağlığıma kavuştum.Kendisine çok ama çok teşekkür ederim.Elleri dert görmesin.Bu konuda şikayetleri olanlara HOLEP yöntemini ve bu yöntemi başarıyla uygulayan Mesut beyi öneririm.

s….. & HoLEP Prostat Ameliyatı

s….. & HoLEP Prostat Ameliyatı