Hemen Arayın! +90 0533 956 82 55

Bursa Üroloji Kliniği

Üroloji Doktoru Op.Dr. Mesut Yeşil

Ürolojik sorunlarınızın çözümü ve yaşam kalitenizin artması için tıp etiği çerçevesinde size en güncel, bilimsel, doğru yaklaşımları sunuyoruz.

Bursa Üroloji Merkezi olarak yılların verdiği tecrübe ile Bursa başta olmak üzere tüm Türkiyeden ve yurtdışından gelen hastalarımız Üroloji konusunda hizmet veriyoruz. Merkezimizde operasyonlar Op. Dr. Mesut Yeşil tarafından yapılmaktadır.En iyi teşhis ve tedaviyi doktor tavsiyesi ile öğrenebilirsiniz.Sağlıklı günler dilerim.
Op.Dr. Mesut YEŞİL

Op. Dr. Mesut YEŞİL

Üroloji Uzmanı Op. Dr. Mesut YEŞİL

Op.Dr Mesut YEŞİL, 1977 yılında Kırıkkale’de doğmuştur.

Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1995 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 2001 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.

İhtisasını ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapmış ve 2007 yılında Üroloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2007-2009 Sorgun Devlet Hastanesi’nde, 2009-2010 Kasımpaşa Asker Hastanesi’nde, 2010-2011 Çorum Özel Elitpark Hastanesi’nde, 2011-2016 Bursa Özel Bahar Hastanesi’nde görev yapmış olan Op.Dr Mesut YEŞİL, mesleki çalışmalarına özel muayenehanesi’nde çalışmalarına devam etmektedir.

Op.Dr Mesut YEŞİL, Türk Üroloji Derneği, Güney Marmara Üroloji Derneği, Avrupa Üroloji Derneği, Bursa Tabip Odası üyesidir. Ayrıca evli ve üç çocuk babasıdır.

Merkezimiz Hakkında

Bursa Üroloji Merkezi

Randevu İçin Hemen Bize Ulaşın!

Üroloji Bölümünde Uzman Hekimlerle Hizmetinizdeyiz !
RANDEVU AL