Op.Dr. Mesut YEŞİL

Endoüroloji, Üroonkoloji ve Çocuk Ürolojisi

Op.Dr Mesut YEŞİL, 1977 yılında Kırıkkale’de doğmuştur.

Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1995 yılında Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 2001 yılında tamamlayarak tıp doktoru unvanı almıştır.

İhtisasını ise Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde yapmış ve 2007 yılında Üroloji Uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2007-2009 Sorgun Devlet Hastanesi’nde, 2009-2010 Kasımpaşa Asker Hastanesi’nde, 2010-2011 Çorum Özel Elitpark Hastanesi’nde, 2011-2016 Bursa Özel Bahar Hastanesi’nde görev yapmış olan Op.Dr Mesut YEŞİL, mesleki çalışmalarına özel muayenehanesi’nde çalışmalarına devam etmektedir.

Op.Dr Mesut YEŞİL, Türk Üroloji Derneği, Güney Marmara Üroloji Derneği, Avrupa Üroloji Derneği, Bursa Tabip Odası üyesidir. Ayrıca evli ve üç çocuk babasıdır.

Ürolojik sorunlarınızın çözümü ve yaşam kalitenizin artması için tıp etiği çerçevesinde size en güncel, bilimsel, doğru yaklaşımları sunuyoruz.

Bursa Üroloji Merkezi olarak yılların verdiği tecrübe ile Bursa başta olmak üzere tüm Türkiyeden ve yurtdışından gelen hastalarımız Üroloji konusunda hizmet veriyoruz. Merkezimizde operasyonlar Op. Dr. Mesut Yeşil tarafından yapılmaktadır.En iyi teşhis ve tedaviyi doktor tavsiyesi ile öğrenebilirsiniz.Sağlıklı günler dilerim.

Op. Dr. Mesut Yeşil' in Başarı Hikayesini Hastalarımızdan Dinleyin

Hasta Görüşleri

Babamda 165gr. prostat vardı. 6 ay boyunca ilaçla tedavi oldu fakat hiçbir iyileşme olmadı. Bunun üzerine birçok doktor ve ameliyat yöntemi araştırdık. Holep ameliyatı olmayı uygun bulduk.Bu ameliyatı Op.Dr. Mesut Yeşil yaptı. Çok kısa sürede babam iyileşti ve hiçbir şikayeti kalmadı. Doktorumuz Mesut Yeşil’e teşekkürlerimizi sunarız.
Dokturumuzu ve Holep ameliyatını bu hastalığı çekenlere tavsiye ederim.

i….. & HoLEP Prostat Ameliyatı

i….. & HoLEP Prostat Ameliyatı

Yaş: 81 – Prostat Büyüklüğü: 251gr
Prostat ameliyatımı HoLep yöntemiyle Medicana Bursa Hastanesi’nde Op.Dr.Mesut YEŞİL hoca yaptı ve çok başarılı geçti.
Çok başarılı ve başarıyı hak eden bir hekim. Bilgisi, tecrübesi, işine duyduğu bağlılık ve kendine güveni tartışılmaz. İşinin ehli ve işini severek yapan, mütevazi, kompleksi olmayan, Üroloji alanında bence dünya çapında bir doktor. Genç görünümü sizi aldatmasın. Mesleki bilgisi, tecrübesi, işine duyduğu bağlılık ve kendisine güveni tartışılmaz. Op.Dr. Mesut YEŞİL hocama ve değerli ekibine en içten teşekkürlerimi sunuyorum.
Ayrıca Medicana Bursa Hastanesi’ne ve tüm çalışanlarına hassas ve güler yüzlü yardımlarından dolayı yürekten ve candan teşekkürlerimi sunarım.

Türker İzgü & HoLEP Prostat Ameliyatı

Türker İzgü & HoLEP Prostat Ameliyatı

Sık sık ve ani olarak idrara çıkma isteğim nedeniyle Mesut beye muayene oldum.Mesanede taş ve prostatta büyüme teşhisi konuldu.Bu durumdan ameliyat ile kurtulabileceğim sonucuna varıldı.Daha önce yaptığım araştırmalarda HOLEP yönteminde başarı oranının çok yüksek olduğunu okudum.Ve bu yöntem ile ameliyat olmaya karar verdim. Mesut beyin HOLEP (lazer) yöntemi ile yaptığı başarılı bir ameliyat sonrasında sağlığıma kavuştum.Kendisine çok ama çok teşekkür ederim.Elleri dert görmesin.Bu konuda şikayetleri olanlara HOLEP yöntemini ve bu yöntemi başarıyla uygulayan Mesut beyi öneririm.

s….. & HoLEP Prostat Ameliyatı

s….. & HoLEP Prostat Ameliyatı